Anxious Eaters, Anxious Mealtimes admin Mart 1, 2020
Yeme, Beslenme ve Yemek Zamanı Zorlukları ile Baş Etme Kılavuzu

Huzursuz Yemek Zamanları ve Yemek Sırasında Kaygılı Çocuklar

Marsha Dunn KLEIN
Huzurlu Yemek Zamanları İçin Pratik ve Şefkatli Stratejiler
Yayın Tarihi:

29.08.2023

Kategori:

Duyu Bütünleme

Yayınevi

Sense ON

Yazar:

Marsha Dunn KLEIN

Huzurlu Yemek Zamanları İçin Pratik ve Şefkatli Stratejiler

Marsha Dunn Klein OTR / L, MED, FAOTA, çocukları sevgiyle besleyen bir pediatrik ergoterapisttir. 1971’de Boston Üniversitesi, Sargent College’da Ergoterapi ve 1975 yılında Arizona Üniversitesi’nden Özel Eğitim alanında Yüksek Lisans derecesi almıştır.

Marsha Dunn Klein, bu kitabı yemek seçen çocuklar ve bu çocukları bilen ve seven ebeveynler ile profesyoneller için yazmıştır. Beslenme alanında neredeyse elli yıllık tecrübesiyle, aileler ve klinisyenler için başarıyı desteklemek için pratik fikirler paylaşıyor ve nasıl yapılacağını açıklıyor.

Ebeveynler kesinlikle yemek zamanı başarısının merkezinde yer aldığından, yazar kitap boyunca ebeveyn görüşlerini birleştiriyor. Teşvik, yenilik ve eğlenceyi kullanarak herkesi hassas ve baskısız bir yaklaşımla masaya davet ediyor.

Marsha Dunn Klein’ın bu kitabı ebeveynlere, öğretmenlere, bakıcılara ve terapistlere, çocuklarının yaşamları için daha iyi yemek yeme şeklini hassas bir şekilde nasıl değiştirecekleri konusunda yardımcı olacak bir kaynaktır.

Çeviri sürecinde olduğumuz bu kitap çok yakında Türkçe kaynak olarak kullanılabilecek. Sense On yayıncılık farkıyla bu alanda çalışan profesyonellere, yemek zamanlarından zorluk yaşayan tüm bakım verenlere başucu kitabı görevi görecek. Detaylar için duyurularımızı takip edin!